• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy A8'in Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy A8'in Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

0
0
0
0
0
Samsung'un A serisine yeni üye olarak katılacak olan Galaxy A8'in tüm teknik özellikleri Malezya'da ortaya çıktı.
Samsung tarafından çıkarılan Galaxy A serisi telefonlar orta seviyeye premium bir kullanım sağlamak amacıyla üretilmiş ve oldukça ilgi de görmüştü. Şimdiye kadar Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 modellerini çıkaran Samsung, şimdi de bu seriye Galaxy A8 modelini ekliyor.

Yaklaşık 1 ay önce sizlere buradan sızdırılan görsellerini ve teknik özelliklerini paylaşmıştık. Şimdi ise Malezya merkezli bir online yeri olan Mdroid.my sitesinde Galaxy A8'in broşürü ve teknik özellikleri ortaya çıktı. Böylece Galaxy A8'in teknik detayları da kesinleşmiş oldu. Ayrıca 500 Dolar'a tekabül eden bir satış fiyatı da ortaya çıkarak kullanıcıların yaklaşık olarak ne kadar bir ücrete bu telefona sahip olacakları da netleşti.Yukarıda görmüş olduğunuz oldukça bulanık resime göre Samsung Galaxy A8, 5.7 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekran, 1.8GHz 8 çekirdekli Snapdragon 615 çipset, 2GB RAM, 16MP arka ve 5MP ön kamera, 32GB depolama kapasitesi ve MicroSD kart desteği, 3.050mAh batarya ile beraber Android 5.1.1 Lollipop arayüzü ile satışa çıkacak.

Bunun yanı sıra 5.9mm inceliğinde olacak olan Galaxy A8'in sizlere yukarıda da bahsettiğimiz buradaki haberimizde de olduğu gibi özellikler kullandığını görüyoruz. (Biz daha önce 16GB depolama alanı olacağından söz etmişiz, sanırım bu da 16GB ve 32GB gibi farklı depolama kapasitesine sahip modellerin olabileceğini gösteriyor)Büyük ihtimalle yukarıdaki gibi ortaya çıkacak olan telefonun hemen üstteki görsellerden de tasarımını tekrar hatırlayabilirsiniz. Bu özelliklere göre 500 Dolar biraz fazla gibi geldi açıkcası bana. Özellikle bizim ülkedeki vergileri ve gelecek olan zammı düşününce Samsung bu fiyat politikası ile ülkemizde üzülebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0