• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Ace 4 Lollipop Güncellemesi Yakında Geliyor

Samsung Galaxy Ace 4 Lollipop Güncellemesi Yakında Geliyor

1
0
0
0
0
Samsung'un dikkat çeken cihazlarından biri olan Galaxy Ace 4 kullanıcılarını sevindirecek haber sonunda geldi. Ace 4 yakında Lollipop güncellemesi alacak.
Cihazlarına ne zaman yeni güncelleme geleceğinin detaylı bir listesini açıklamayan büyük Android ürün üreticilerinden biri de Samsung.  Ancak şirketin destek departmanları, bu konuda detaylı bilgi vermekten hiç kaçınmamakta (merak eden açın sorsun diye düşünmüşler herhalde).

İşte bu hayırsever Samsung departmanlarından Samsung UK, bir kullanıcının merakı üzerine verdiği cevapla bir bakıma Galaxy Ace 4'ün Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacağını onaylamış oldu.

Galaxy Ace 4, geçen senenin sonlarına doğru Android 4.4 ile birlikte satılmaya başlanmıştı yani cihaz Lollipop güncellemesi alabilecek kriterlere uymaktaydı.

Samsung'un İngiltere'de bulunan destek merkezine bir kullanıcının Galaxy Ace 4 ile ilgili soru sorması üzerine, destek merkezi tarafından Ace 4'ün Lollipop güncellemesi alacağı doğrulandı. Galaxy Ace 4'ün Lollipop güncellemesi alacağının doğrulandığını bildiren destek merkezi personeli, buna rağmen bu güncellemenin ne zaman dağıtıma başlayacağı hakkında kesin bir tarih olmadığını da yazısına eklemiş.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0