• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan Dayanıklı Active Serisine Yeni Üye: Galaxy Active Neo

Samsung'dan Dayanıklı Active Serisine Yeni Üye: Galaxy Active Neo

0
0
0
0
0
Samsung'un su ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan Active serisine yeni bir üye daha geliyor. Active Neo adını alan cihaz Japonya'da ortaya resmi olarak çıktı.
Samsung firmasının sürekli telefon çıkarmasına ve alt ve ya üst demeden her seviyeye uygun cihazlar tanıtmasına alıştık. Şimdi de klasik IP sertifikalı cihazlardan bile çok daha dayanıklı ve su geçirmez özellikleri barındıran meşhur Active serisine yeni bir cihaz daha ekleniyor.

Japonya'da tanıttığı Galaxy Active Neo adlı cihaz ile bu seriye yeni bir üye dahil eden Samsung, alt ile orta segment arasında özellikle zor şartlar altında çalışan kişilere ve extreme sporlarla uğraşanlar için bir model daha çıkarmış oldu.4.5 inçlik WVGA (480p) ekran, Snapdragon 410 çipseti, Adreno 306 grafik işlem birimi, 2GB RAM16GB boyutunda ve MicroSD destekli depolama kapasitesi, 8MP arka ve 2MP ön kamera ie beraber 2.200mAh bataryaya sahip olan Samsung Galaxy Active Neo, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 ve NFC desteği de barındırıyor.Android 5.1.1 ile gelecek olan cihazda IP68 ile suya ve toza karşı dayanıklılık, diğer bir yandan da MIL-STD-810G sertifikası ile radyasyon, termal şok, tuz, deniz ve yağmur gibi birçok ultra etmenlere de karşı koyabiliyor. 20.000 Yen ve ya 150 Euro gibi bir fiyata sahip olan cihazda Active serisinde klasik olarak gördüğümüz gibi kapasitif tuşlar yerine direkt olarak geri, ana ekran ve son uygulamalar butonları fiziksel şekilde yer alıyor. 

NTT DoCoMo adlı operatör için çıkan Samsung Galaxy Active Neo, 2 ton ağırlığa kadar da üzerine düşmesine dayanıklı yapısıyla fazla fazla sağlam bir cihaz olarak görünüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0