• Anasayfa
  • Mobil
  • Sadece 100 Adet Üretilen Samsung Galaxy Alpha Limited Edition Çıkıyor!

Sadece 100 Adet Üretilen Samsung Galaxy Alpha Limited Edition Çıkıyor!

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Alpha'ya sadece 100 adet olarak sınırlı sayıda üretilecek bir versiyonu çıkarılıyor.
Samsung'un metal çerçeveli tasarımı ile ünlenen Galaxy Alpha modeli ülkemizde de 1900TL civarlarında bir fiyat etiketiyle satılıyor. Samsung tarafından geliştirilen Exynos işlemcisini kullanan cihaz cihaz S5'in ikinci versiyonunda kullanılan kullanılan Exynos işlemcisinin bir tık üstünde bir performans sağlasa da Note 4'teki Exynos'a göre de geride kalan bir yapıya sahip. Yanı temel olarak performans bakımından S5 ve Note 4 arasında diyebileceğimiz cihaza yeni bir seri eklendi.

Samsung Galaxy Alpha Limited Edition olarak adlandırılan bu sınırlı sayıda çıkacak serinin farkı ilk başta duyunca düşünebileceğimiz yeni bir işlemci gibi arttırılmış bir özellik değil. Teknik özellikler bakımından normal Galaxy Alpha ile bir olan (Yani 4.7" HD Ekran, Exynos 5 Octa 8 çekirdek işlemci, 2GB RAM, 12MP/2MP kamera, 1860mAh pil) Galaxy Alpha Limited Edition'da sadece arka kapak farkı bulunuyor.
Görüldüğü gibi sadece arka kapak kısmında Free Lance ve Jean Baptiste Rautureau adındaki iki Fransız deri tasarım ve üretim firmaları tarafından el yapımı ve hakiki deriye timsah derisi görünümü verilerek üretilecek Galaxy Alpha bir hayli ilginç görünüyor.

Sadece 100 adet üretilecek olan Galaxy Alpha Limited Edition'un üretim fikrinde sanırım paralı ve moda düşkünü Fransız bayanlar düşünülmüş.

Bu hakiki deri ve artı teknolojik özelliği olmayan Galaxy Alpha Limited Edition €825 fiyat etiketiyle satılacak. (Normal versiyonunun Fransa'daki satış fiyatı şu anda €560 civarlarında)

Arkası el yapımı hakiki deri diye normal ederinden yaklaşık €250 fazla verecek 100 hanımefendiye güle güle kullanmalarını dileriz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0