• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu: Galaxy Folder

Samsung’un Yeni Kapaklı Telefonu: Galaxy Folder

0
0
0
0
0
Birkaç gün önce LG’nin kapaklı telefon modeli Gentle’ı duyurmasının ardından benzer bir duyuru da Samsung’tan geldi.
LG, birkaç gün önce nostaljiyi seven kullanıcıları için hem kullanımı hem de fiyatı uygun kapaklı telefon modeli Gentle’ı duyurmuştu. LG’nin ardından Samsung da Galaxy Folder ismindeki kapaklı telefon modelini duyurdu.

2013 yılında aynı isimle bir telefon çıkartan Samsung, cihazın ismini değiştirmeden bu sefer farklı tasarım ve özelliklere sahip versiyonunu tanıttı. 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, 246 ppi yoğunluğunda ve 3.8 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Galaxy Folder, Android 5.1 işletim sistemiyle çalışacak.

4 çekirdekli ve 1.2GHz saat hızında çalışan işlemciye (henüz hangisi olduğu netlik kazanmadı) sahip olan Galaxy Folder, 1.5 GB RAM ve 128 GB’a kadar genişletilebilen 8 GB’lık dahili hafızaya sahip. Otofokus özellikli 8 MP arka kameraya sahip olan cihazda 2 MP ön kamera bulunuyor. 1800mAh gücünde bataryası bulunan Galaxy Folder’da siyah ve beyaz renk alternatifleri bulunacak.Önümüzdeki aydan (Ağustos) itibaren ilk olarak Güney Kore’de 250 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacak olan Galaxy Folder, yüksek ihtimalle dış pazarlarda satışa sunulmayacak.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0