• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung’tan Note 5 ve S6 Edge Plus İçin Hediye Kampanyası

Samsung’tan Note 5 ve S6 Edge Plus İçin Hediye Kampanyası

1
0
0
0
0
Samsung’tan Note 5 ve S6 Edge Plus İçin Hediye Kampanyası
Samsung daha önceki yıllarda dönemin son model cihazları için Galaxy Gifts adında bir hediye kampanyasına başlamış ve kullanıcıları tarafından büyük ilgi görmüştü. Note 5 ve S6 Edge +’ın piyasaya çıkması ile hediye dönemi yeniden başladı.
Farklı markalarla ve hizmetlerle ortak yürütülen bu kampanyada hediyeler de farklılık gösteriyor ve kullandığınız hizmetlere göre farklı fırsatlar sunuyor.

Amazon’un Kindle’ı için ücretsiz kitap, altı aylık The Guardian üyeliği, Microsoft OneDrive’dan 100 GB depolama alanı, Samsung’un S Pen’inden satın alabileceğiniz uygulama içi özellikler gibi pek çok ürünün hediye edildiği kampanyada ArtRage, Driver Speedboat Paradise, The Economist, Empire: Four Kingdoms, The Guardian, Heartstone: Heroes of Warcraft, Kindle for Samsung, komoot, lifesun, New York Tİmes - Latest News, OneDirve, Pro Evolution Soccer (PES) Club Manager, Scribd, SketchBook for Galaxy ve TripAdvisor gibi farklı sektörlerin dev isimleri yer alıyor.

Bu hediyelerin her birine nasıl sahip olabileceğiniz ile ilgili detaylar tam olarak paylaşılmamışken genel olarak hediyeyi alacağınız uygulamayı indirip kullanmaya başlamanız yeterli olarak görülüyor. Örneğin New York Times’ın uygulamasını indirdiğinizde gelen bir mesaj ile kaydınızı tamamlayıp hediye üyeliğinizi alıyorsunuz.

Daha fazla detay ve hediyelerin tam listesi için bu bağlantıya tıklayıp Galaxy Gifts’in sitesine gidebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0