• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan Exynos 7420 Çipseti Barındıran Kapaklı Telefon: Galaxy Golden 3

Samsung'dan Exynos 7420 Çipseti Barındıran Kapaklı Telefon: Galaxy Golden 3

0
0
0
0
0
Samsung'un üst seviye çipseti olan Exynos 7420 bu sefer kapaklı bir model ile tekrar sahne alıyor. Galaxy Golden serisinin devam modelini üst seviye olarak çıkartacak Samsung yine farklılık peşinde.
Bundan yıllar önce klasik Nokia gibi modellerden sonra ünlenen kapaklı telefonları hatırlarsınız. Birçok kişinin hoşuna gitmesine rağmen yerini dokunmatik ekranlara bırakarak tarihin tozlu sayfalarına karışan bu modeller Samsung tarafından her yıl "Galaxy Golden" model adlarıyla yaşatmaya devam ediyor.

Günümüz telefon modellerinin teknik özelliklerini kapaklı telefonlara uyarlayan Samsung'un bu seneki Galaxy Golden 3 model adını alması beklenen cihazının da teknik özellikleri ortaya çıktı. GFXBench'teki detaylarla belli olan özelliklere göre Samsung'un şu anda piyasada bulunan en güçlü çipseti olan ve Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinde kullandığı Exynos 7420'yi barındıracak.Bu detayıyla direkt olarak üst seviye model şeklinde çıkacak Galaxy Golden 3, 4.6 inçlik HD ekranı, 3GB bellek ve 64GB depolama kapasitesinin yanı sıra 16MP arka ve 5MP ön kamerası bulunacak. Testin Android 5.1.1 sürümünde yapıldığı görülse de Android 6.0 Marshmallow ile çıkacağını beklediğimiz cihaz küresel satışa çıkmayabilir.Büyük ihtimalle çift ekranlı olacak olan Galaxy Golden 3, SM-W2016 kod adına sahip. Bakalım Galaxy Golden 3 üst seviye ve kapaklı telefon olarak neler yapacak göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0