• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'dan Yine Bir Telefon Geliyor: Galaxy Grand On

Samsung'dan Yine Bir Telefon Geliyor: Galaxy Grand On

0
0
0
0
0
Gün geçmiyor ki Samsung yeniden bir telefon üretmesin. Bu sefer de alt seviyeye yönelik bir telefon çıkaracak olan firma "Galaxy Grand On" adını layık görmüş.
Birçok firma 6 ayda bir telefon çıkarırken "Çok fazla telefon çıkarıyorlar" diye eleştiriler alır. Ancak Samsung firması klasik olarak ayda 1-2 telefon çıkarmadan rahat edemiyor. Sadece üst ve orte seviyelere değil alt seviyeler de dahil olmak üzere sürekli olarak cihazlarını yenileyen Samsung belki de bu denli pazar payına bu yüzden sahip.

Şimdi ise yeniden bir telefonu ortaya çıkan Samsung, bu sefer alt seviyeye özgü bir telefon getiriyor. TENAA'dan sertifikasını alan cihaz ise SM-G5500 kod adına sahip ve "Galaxy Grand On" adını taşıyacak. Özelliklere bakıldığında alt seviyeye büyük ekranı getirmeyi amaçladığını anladığımız firma tasarımsal olarak da klasik Samsung tasarımından ödün vermemiş.Yukarıda görebileceğimiz gibi tek tek detayları söylememize gerek kalmayan özgün Samsung tasarımına sahip Grand On'da 5.1 inçlik HD bir ekran bulunuyor. 1.2GHz hızında çalışan çift çekirdekli Exynos 3475 çipsetine sahip olan telefonun büyük ihtimalle 4 çekirdekli 1.3GHz hızında çipseti olan bir versiyonu da bulunacak. Ayrıca 1GB RAM ve 8GB depolama kapasitesine sahip olan Grand On'da 128GB'a kadar destekli MicroSD kart girişi de mevcut.8MP arka ve 5MP ön kamerası ile gelecek olan cihazda Android 5.1 sürümü yüklü olacak ve LTE/4G desteği de bulunacak. 2600mAh bataryaya sahip telefon eğer ki ülkemizde satılırsa 4.5G teknolojisini kullanabilecek.

104 Dolar gibi bir fiyata sahip olacak cihaz ülkemizde 500TL bandında satılabilir. Böylelikle telefona yüklü para vermek istemeyip 4.5G kullanmak isteyen kullanıcılar için farklı bir çözüm olarak karşımıza çıkacağa benziyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0