• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy J1 Modelinin Yeni Üyesini Duyurdu

Samsung, Galaxy J1 Modelinin Yeni Üyesini Duyurdu

2
0
0
0
0
Yaklaşık 2 hafta önce Samsung’un giriş seviyesi yeni akıllı telefonu Galaxy J1, sızıntı olmaktan kurtulup özellikleriyle beraber kullanıcılara duyurulmuştu. Yerinde durmak nedir bilmeyen şirket bu kez de Galaxy J1 4G isimli yeni bir modeli teknoloji dünyasına tanıttı. 
Yaklaşık 2 hafta önce Samsung’un giriş seviyesi yeni akıllı telefonu Galaxy J1, sızıntı olmaktan kurtulup özellikleriyle beraber kullanıcılara duyurulmuştu. Yerinde durmak nedir bilmeyen şirket bu kez de Galaxy J1 4G isimli yeni bir modeli teknoloji dünyasına tanıttı. 

Şirketin ilk olarak Hindistan’da duyurduğu ve 4G bağlantı seçeneği sahip olan yeni modelin işlemci detaylarıyla ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olacağı tahmin edilen model, 768 MB RAM, 4.3 inç ekran, 5 megapiksel kamera ve 1850 mAh batarya ile piyasadaki yerini alacak. Genel olarak bakıldığında ise yeni modeldeki değişiklikler sadece RAM ve 4G bağlantı seçeneği eklenerek yapılmış.Galaxy J1 serisinin yeni üyesi olan bu modelin Mart ayında ve 140 avro fiyat etiketiyle piyasaya çıkması bekleniyor.        


 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0