• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy J3'ün Özellikleri Sızdırıldı!

Samsung Galaxy J3'ün Özellikleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Samsung'un birkaç ay sonra çıkartması beklenen J serisinin yeni telefonu J3'ün benchmark sonuçları sızdırıldı.
Telefon piyasasında liderliği oldukça büyük bir farkla elinde bulunduran Samsung, neredeyse her ay yeni bir telefon haberi ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Birçok telefon modeli bulunan Samsung, bu modellerin her birini farklı bir kesime hitap etmesi açısından birbirinden farklı özelliklerle üretiyor. Tabii ki bu özelliklere bağlı olarak telefonların fiyatları da değişiyor. Şu an telefon piyasasında bulunan en pahalı telefonlardan birkaçına sahip olan teknoloji devinin, bütçesi biraz kısıtlı olan kullanıcılar için üretmiş olduğu J serisi telefonlarına bir yenisinin ekleneceği birkaç ay öncesinden bildirilmişti.

Bugün sızdırılan görüntülere göre J serisinin yeni çıkacak olan telefonu J3'ün (modelin ismi resmi olarak açıklanmış değil fakat J1 ve J2 modellerinden sonra doğal olarak yeni modelin adının J3 olmasını bekliyoruz) SM-J3109 model numarasıyla benchmark sonuçlarına ulaşıldı. Galaxy J3, benchmark sonuçlarına göre önceden de belirtildiği gibi orta seviye bir telefon olacak.Galaxy J3'ün 720p çözünürlüklü ekrana, 64-bit işlemciye, 1 GB RAM'e ve 8 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kameraya sahip olması bekleniyor. Benchmark sonucundan öğrenilene göre telefon Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini kullanacak. Tabii ki birkaç sene önce çıkarttığı en pahalı telefonlarına bile Marshmallow güncellemesi gelmeyeceğini belirten Samsung'un, orta sınıf bir telefona Marshmallow işletim sistemini koymasını beklemek hayalperestlik olurdu.

Benchmarks sonuçlarında görülen bu özellikler SM-J3109 model numaralı telefona ait. Bu numaranın kesin olarak Galaxy J3'ün olup olmadığı bilinmiyor fakat J2 ve J1 modellerinin olduğu gibi J3 modelini de bir orta sınıf telefon olarak çıkartması beklenen Samsung'un, şimdiye kadar açıklanmış ve bu özelliklere sahip olabilecek başka bir telefon modeli bulunmuyor.

Kaynak: TalkAndroid 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0