• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Mega 2 Tayland'da Resmiyet Kazandı

Samsung Galaxy Mega 2 Tayland'da Resmiyet Kazandı

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Mega 2 Tayland'da Resmiyet Kazandı
​Samsung’un Phablet pazarındaki orta seviye Galaxy Mega serisinin son üyesi de kullanıcılarıyla buluştu. Serinin 6 inçlik boyutu, ilk iki serideki modellerin arasında kendisine yer buluyor.
Samsung’un Phablet pazarındaki orta seviye Galaxy Mega serisinin son üyesi de kullanıcılarıyla buluştu. Serinin 6 inçlik boyutu, ilk iki serideki modellerin arasında kendisine yer buluyor.
 
Galaxy Mega 2, geçen ay Tayland ve Malezya’da satışa sunulmuş olsa da Samsung, cihazı Tayland sayfasında resmi olarak sergilemeye başladı.
 
Orta seviyelerde bulunan donanım çizgisini koruyan Galaxy Mega 2’de 6 inçlik 720p çözünürlükte bir ekran bulunurken, adının açıklanmamasına rağmen muhtemelen 4 Cortex-A9 çekirdekli 1.5GHz saat hızında çalışan 4415 yongaseti mevcut.
 
8.6 mm kalınlığında olan Galaxy Mega 2, 1,5 GB RAM, 16 GB artırılabilir depolama kapasiyesi, 8 MP arka ve 2,1 MP ön kamerasına sahip. Bataryası ise 2800mAh gücünde.
 
Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışılan cihazda Galaxy S5 ve Note 4’ten hatırlayacağınız güç tasarruf modu bulunurken, tek elle kullanımı daha ergonomik hale getirmek için özel bir mod geliştirilmiş. Cihazın piyasa fiyatı ise 425 dolar.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0