• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Temmuz Ayında Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Güncellemesini Dağıtacak

Samsung, Temmuz Ayında Galaxy Note 4 İçin Android 5.1.1 Güncellemesini Dağıtacak

0
0
0
0
0
Güncelleme dağıtımı konusunda adı kara listede bulunan Samsung, Temmuz ayı içerisinde Galaxy Note 4 kullanıcılarına Android 5.1.1 güncellemesini dağıtacak.
Hatırlayacağınız üzere Google, I/O etkinliğinde Android M ile ilgili tüm gelişmeleri açıklamıştı. Hatta Android M’nin Geliştirici Önizleme Sürümü de yayınlanmış durumda. Yani geliştiriciler, Android M’yi test ederek uygulamalarını düzenleyebilecekler. Google’dan bu tarz güzel haberler gelirken, bazı üretici firmalar hala Android’in Lollipop güncellemesini cihazlarına getirme telaşındalar. Bu üretici firmalardan bir tanesi de Samsung.

Bildiğiniz gibi Samsung, uzun zamanadır Galaxy S ve Note serisine Android 5.0 Lollipop güncellemesini getirmemişti. Yeni yeni gelen dağıtımlarla kullanıcılarının gönlünü kazanmaya çalışan şirket, asıl bombayı Temmuz ayı içerisinde patlatacak.

Gelen haberlere göre Samsung, çeşitli cihazlar üzerinde Android 5.1.1 tabanlı ROM’ların beta sürümlerini test ediyor. Bu güncelleme sayesinde Galaxyy S6 ve S6 Edge’in kameraları çok daha gelişmiş özelliklere sahip olacağı söyleniyor.Bunun dışında Galaxy Note 4 kullanıcıları da Android 5.1.1. güncellemesinin dağıtılmasını dört gözle bekliyor. SamMobile’ın edindiği sağlam kaynaklara göre Samsung, Temmuz ayının sonuna kadar Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini yayımlayacak. 

Kaynak: SamMobile
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0