• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 4 Göz Tarama Özelliği İle Geliyor

Samsung Galaxy Note 4 Göz Tarama Özelliği İle Geliyor

1
0
0
0
0
Son yıllara bakılırsa Samsung’un S3’ten sonraki S serilerinde ciddi bir satış azalması fark ediliyor. Samsung, bu düşen rakamları Note serileri ile güçlendirmeye çalışacak gibi görünüyor.
Son yıllara bakılırsa Samsung’un S3’ten sonraki S serilerinde ciddi bir satış azalması fark ediliyor. Samsung, bu düşen rakamları Note serisi ile güçlendirmeye çalışacak gibi görünüyor.

Apple’ın iPhone 6 (ya da iPhone Air) modelinin piyasaya çıkmasının beklendiği şu günlerde Galaxy S5’in de istenilen satış rakamlarına ulaşamaması, Note Serisi’nin oldukça önemli olduğunu ve bu seriden çok şeyler beklendiğini gösteriyor.

Yakın bir zamanda tanıtılması beklenen Galaxy Note 4, Samsung’u bu dertten kurtaracak gibi gözüküyor. Şirketin resmi twitter hesabından paylaşılan bir açıklamada Samsung Galaxy Note 4’ün şimdiye kadar hiçbir akıllı telefonda bulunmayan bir özellikle geleceğinden bahsedildi. Bir görsel ile paylaşılan bu tweetteki görselde telefonun ekranında bir göz bulunuyor. Bu da Samsung Galaxy Note 4’ün göz tarama özelliği ile gelmesi ihtimalini oldukça kuvvetlendirdi.Şirket şimdilik başka bir ipucu vermese de Samsung Galaxy Note 4’ün piyasadaki en güvenli telefon olmasına kesin gözü ile bakılıyor. Samsung Galaxy Note 4’ün Eylül ayının ilk günlerinde resmen tanıtılması da bekleniyor.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0