Samsung Galaxy Note 4 Nasıl Olacak?

1
0
0
0
0
Samsung, Galaxy S5’i duyurduktan sonra gözler bir diğer Samsung modeli olan Note 4’e çevrildi. Biçok teknoloji meraklısı Samsung’un Note 4 modelinde yeni bir ekran teknolojisi kullanacağına kesin gözü ile bakıyor.
Samsung, Galaxy S5’i duyurduktan sonra, gözler bir diğer Samsung modeli olan Note 4’e çevrildi. Bir çok teknoloji meraklısı Samsung’un Note 4 modelinde yeni bir ekran teknolojisi kullanacağına kesin gözü ile bakıyor.

Galaxy Note 3, bir önceki Note modelinden sadece donanımsal olarak biraz daha güçlüydü ve gözle görülebilen fazla bir yeniliği yoktu. Samsung, Note 4 ile bu ön yargıyı da kırmayı planlıyor. Bir çok yerde Samsung’un YOUM teknolojisini Note 4 için kullanacağına kesin gözü ile bakılıyor.

YOUM teknolojisi, aslında çok basit olarak anlatırsak bir dokunmatik teknlojisi. Fakat bu telefonun yan yüzeyinde aktif hale getirilirse telefonumuzu kilitlemeye gerek duyduğumuz tuşların yerine dokunmatik hareketler gelebilir. YOUM teknolojisinin biraz daha gelişmişi ise telefonun yan taraflarına ekranın devamı niteliğinde görüntü aktarılabilir olması.

YOUM teknolojisinin işlevliliği de şimdiden teknoloji tutkunları arasında tartışmaya yol açtı. Kimisi sadece ekran kilidi kısmının olacağını savunurken, kimileri de bu teknoloji sayesinde yan ekranda kısa yolların ve hatta bildirimlerin olacağını savunuyor.

Peki sizce bu yan ekran en aktif nasıl kullanılır? Yorumlarınızı bekliyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0