• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5'e Android 6.0.1 Güncellemesi Geldi!

Samsung Galaxy Note 5'e Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi Geldi!

0
0
0
0
0
Samsung'un şu andaki en performanslı telefonlarından biri olan Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marhsmallow güncelleme dağıtımı başladı!
Samsung'un büyük ekranlı telefon serisinin son üyelerinden biri olan Galaxy Note 5'e uzun süredir beklenen Android 6.0.1 Marhsmallow güncelleme dağıtımı başladı. İlk olarak  SM-N920C kod adını barındıran Galaxy Note 5 modellerine dağıtılan bu güncelleme kısa süre içerisinde diğer tüm Galaxy Note 5 modellerine gelmesi bekleniyor.

N920CXXU2BPB6 yapı numarasını barındıran bu yeni güncellemede görsel bazda fazla bir değişiklik sunmazken Doze, Google Now on Tap, Samsung'un AdBlock destekli tarayıcısı ve birkaç ufak düzenleme getiriyor. Durum ve bildirim çubuklarında biraz değişime giden Samsung, en güzel yanı olarak Galaxy Note 5'te performansı daha da arttırdığı söyleniyor.Eğer cihazınız yukarıda da belirttiğim gibi SM-N920C kod adına sahip model ise cihazınız üzerinden Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek cihazınıza OTA yoluyla indirebilirsiniz. Eğer bekleme konusunda sabırsız iseniz orjinal FW romunu buradaki bağlantıdan indirip cihazınıza yükleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0