• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5 Avrupa'da Anca Satışa Çıkıyor

Samsung Galaxy Note 5 Avrupa'da Anca Satışa Çıkıyor

1
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note 5 Avrupa'da Anca Satışa Çıkıyor
Samsung Galaxy Note 5 Türkiye'de satışa çıkmış olmasına rağmen Avrupa'da yeni yeni satışa çıkacak.
Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 ay önce lansmanı yapılan Samsung'un yeni üst seviye telefonları Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ çok kısa bir süre içinde ülkemizde de satışa çıkmıştı. Ancak işin garip tarafı ülkemizdeki fiyatı beğenmeyip Avrupa'dan satın almak isteyen olsaydı alamayacaktı. Çünkü şu anda S6 Edge+ cayır cayır satılırken Galaxy Note 5'in Avrupa'da satışına hala başlanmadı.

Bizim de IFA 2015 için Berlin'de uğradığımız Saturn mağazasında yaptığımız fiyat kıyaslamalarında Galaxy Note 5'e bakmak istediğimizde farkettiğimiz olay bizleri de şaşırtmıştı. (Videosu kısa sürede gelecek) Samsung'dan gelen Galaxy Note 5 Avrupa'da 2016'dan önce satışa çıkmayacak açıklamasıyla şaşırtan firma, bu süreyi öne çekmiş de olabilir.

 

Almanya'ya Note 5'in daha gelmediği duyunca biraz sevindik. Arkadaş için aynı şeyleri söyleyemiyoruz :)

Webtekno (@webteknocom) tarafından paylaşılan bir video ()Avrupa'ya girişini ilk olarak Rusya'dan yapacağı söylenen Note 5, 59990 Ruble, yani yaklaşık 880 Dolar gibi bir fiyattan satışa çıkacak. Vergiyi dahil etmeden 2.700TL'ye denk gelen fiyatıyla Avrupa'da da aynı fiyata çıkacağını söyleyebiliriz.

Aşağıdan Note 5 incelememizi de görebilirsiniz;
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0