• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5'in Çift Sim Kart Versiyonu da Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy Note 5'in Çift Sim Kart Versiyonu da Ön Siparişe Açıldı

1
0
0
0
0
Samsung tarafında yapılan lansman sonrası gözde olan telefon Galaxy Note 5'in ön siparişe çıkması ile beraber çift sim kart versiyonunun da bulunduğu belli oldu.
Sunduğu özellikler ve tasarımsal detaylarıyla tanıtımı sonrası oldukça beğenilen Samsung'un Galaxy Note 5 cihazı birçok bölgede ön siprişe hatta sınılı sayıda satışa bile çıktı. İşte bu sipariş verilen ülkelerden biri olan Filipinler'de ortaya çıkan detaya göre Galaxy Note 5'in bir de çif sim kartlı versiyonu olacak.

Telefon değiştirmek isteyip bir de üzerine o kadar para veren çift sim kart kullanıcıları için güzel bir detay olacak olan bu yeni Note 5 versiyonunun donanımsal olarak herhangi bir farkı olmayacak. Yani tek artısı ikinci bir sim kart takılabilmesi ile dileyen çift sim kart kullanıcıları için alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Yani bu cihazda da Micro-SD kart desteği de maalesef olmayacak.MicroSD kart desteğinin kaldırılmış olması gerçekten bir hayli ilginç. Çünkü Samsung'un bu desteği kaldırarak 32GB modeli + MicroSD kart almak isteyen kullanıcılarına direkt 64GB modelini almayı sağlama amacında olabilir. Fakat birçok kullanıcı için de 32GB fazlasıyla yeterli olacaktır.

Çift sim kart versiyonunun ise ülkemize gelip gelmeyeceği şu an için belli değil, ancak ülkemizde de çif sim kart kullanımı yaygın olması sebebiyle gelme ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat konusunda bir değişiklik olup olmayacağını ise geldiği zaman göreceğiz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0