• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung, Galaxy Note 5 Edge'i Test Etmeye Başladı

Samsung, Galaxy Note 5 Edge'i Test Etmeye Başladı

0
0
0
0
0
Samsung'un Galaxy Note 5 Edge'le ilgili test çalışmalarına şimdiden başladı. Test çalışması sırasında Samsung'un yeni tarayıcısı ve aldığı puanlarla ilgili bilgiler de ortaya çıktı.
Samsung’un Galaxy Note 5’i tanıtmasına daha aylar var fakat bu zamana kadar cihazla ilgili birçok sızıntı haberlere ulaştık. 1 ay önce Galaxy Note 5’in rekor bir ppi yoğunluğuna sahip olacağından bahsetmiştik. Son birkaç gündür de hem Note 5 hem de Note 5 Edge’e ait özellikler ortaya çıkmıştı. Şimdi de Samsung’un Note 5’i test etmeye başladığı ortaya çıktı.

Html5Test.com’da ZenZero kod adıyla ortaya çıkan cihaz, Galaxy Note 5 Edge’e ait. Ayrıca alt tarafta paylaştığımız görselde, Note 5 Edge’in Samsung Browser 3.2’yi çalıştırdığını görüyoruz. 503 puan alan Samsung’un tarayıcısının çok yüksek bir puan aldığı görülüyor. Nexus 5’in ve Pantech Vega Iron 2’nin, Android 5.1.1 işletim sistemiyle Chrome 42 üzerinde aldığı 515 puana göre kıyaslandığında Samsung Browser 3.2’nin aldığı puanın gayet yüksek olduğunu söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0