• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5 İçin İlk Görseller Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 5 İçin İlk Görseller Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile piyasadaki iddiasını arttırmak isteyen Samsung, Galaxy Note 5 ile de bomba gibi gelmeye hazırlanıyor.
Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 5, şu an için bize biraz uzakta. Ancak bu Note 5'in render görüntülülerine göz atmamıza engel değil.

Samsung'un şu an için 'amiral gemisi' olarak adlandırılan iki telefonu Galaxy S6 ve S6 Edge, önceki versiyonlarına göre çok büyük değişiklikler sunmuştu. Aynı derece önemli değişiklikleri, Note 4 sonrası Galaxy Note 5'te de görmeyi bekliyoruz. 

Galaxy Note 5'in metal bir gövdeye sahip olması bekleniyor. Sunulan görüntülerde de tıpkı Galaxy S6 gibi metal ve cam materyalleriyle oluşturulmuş gövdeye sahip Galaxy Note 5 gövde inceliği 7.9.mm.

Özellikleri bakımından son derece üst düzey seviyelerde olan Galaxy Note 5'te, 5.9-inç 4K Super AMOLED ekran, 128GB dahili hafıza (MicroSD ile 256GB'ye kadar çıkmakta), USB-C port, parmak izi okuyucu ve 4100mAh gibi büyük bir batarya bulunmakta. Ayrıca söylentilere göre Note 5'in çift ekran versiyonunda Ultra-HD çözünürlük ile çalışacak ( Note 5'in ekranının görüntü ve çözünürlük kalitesi ile ilgili olan bu haberimize bakabilirsiniz).


Render görselleri oldukça tatmin edici duran Samsung Galaxy Note 5'ten yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0