• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5’in Fotoğrafları Sızdı

Samsung Galaxy Note 5’in Fotoğrafları Sızdı

0
0
0
0
0
Samsung’un 13 Ağustos’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde tanıtımı yapılacak olan Galaxy Note serisinin yeni bireyi Note 5’in daha önce açılış ekranına kadar pek çok yanını sızdırılan karelerle görümüştük; ancak telefon ilk kez bu kadar net görüntülendi.
Neredeyse Samsung’un lansman yapmasına gerek kalmadı diyebileceğimiz Note serisinin yeni bireyi Note 5 ile ilgili her gün yeni bir söylenti ya da sızdırılma haberi çıkarken bizler de artık telefon hakkında neredeyse her bilgiye sahibiz.

Fotoğraflardan elde ettiğimiz bilgiler ışığında telefonun Galaxy S6’da olduğu gibi ön ve arka yüzeyinin bir çeşit cam kaplamalı olduğunu  ve metal bir çerçeveye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında yuvarlatılmış köşeleri ve kenarları ile de rahat bir tutuş sağlaması amaçlanmış.

Ayrıca Samsung’un yine çıkartılabilir batarya ve genişletilebilir hafıza seçeneklerinden yoksun olduğunu görüyoruz ki bu kimi kullanıcılar için önemli bir eksiklik olabilir.

Eğer bu fotoğraflar dışında Samsung Galaxy Note 5 ile ilgili merak ettikleriniz varsa bu haberimizde bahsi geçen özellikler merakınızı giderebilir.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0