• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5'in Tasarım Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5'in Tasarım Görüntüleri Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note 5'in Tasarım Görüntüleri Sızdırıldı
Samsung'un Galaxy S6 ve S6 Edge'inden sonra bir başka amiral gemisi olacak telefonu Galaxy Note 5'in, 3D CAD görüntülerine ait videosu sızdırıldı.
Samsung'un Galaxy S ve Galaxy Note serisi telefonları çoğu zaman tasarımsal ve yazılımsal olarak oldukça benzer özelliklere sahip olmuş, bu konularda birbirlerine göz kırpmışlardır.

Bugün, akıllı telefon sektöründe önemli sızıntıları ile bilinen @onleaks, Samsung'un merakla beklenen telefonu Note 5'e ait olduğu söylenilen bir video paylaştı. Yazının başında da dediğimiz gibi, S ve Note serisi telefonlar birbirlerine oldukça benzer özellikler taşımakta. Buna tasarım da dahil. Hal böyle olunca @onleaks tarafından sızdırılan görsellerin Note 5'e ait olma ihtimali iyiden iyiye doğruluk kazanmakta. Zaten daha önceden yaptığımız haberlerde telefonun sızdırılan görüntü, özellik ve hatta kılıf gibi detaylarından bahsetmiştik. Son olarak paylaşılan bu video da, daha önce sızdırılan görselleri doğru kılmakta. 
 

Özellikleri bakımından son derece üst düzey seviyelerde olan Galaxy Note 5'te, 5.9-inç 4K Super AMOLED ekran, 128GB dahili hafıza (MicroSD ile 256GB'ye kadar çıkmakta), USB-C port, parmak izi okuyucu ve 4100mAh gibi büyük bir batarya bulunmakta. Video ile ortaya çıkan iki yeni özellik ise, telefonda çıkartılabilir batarya ve sd card girişi bulunmakta. 

Galaxy Note 5'i bekleyen pek çok kişi bulunmakta. Bakalım telefonu merakla bekleyenler açısından Galaxy Note 5 bu beklentileri karşılayabilecek mi?

Kaynak: Gizmodo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0