• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 5'in Kılıf Görselleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5'in Kılıf Görselleri Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Samsung'un şimdiki merakla beklenen büyük ekranlı telefonu Note 5'e ait bazı kılıf görsellerinin sızdırılması ile birkaç detay da ortaya çıkmış oldu.
Samsung'un büyük ekran serisi olan Galaxy Note'a katılacak son telefon Samsung Galaxy Note 5'in şimdiye kadar birçok söylentisi ve teknik özellik detayları gibi birçok şey ortaya çıkmış ve özellikle bu telefonu bekleyenleri heyecan içinde bırakmıştı. Şimdi ise bir de kılıf tasarımları ortaya çıktı. Böylelikle daha önce teknik özellik detaylarını buradan paylaştığımız telefonun şimdi de tasarımsal detayları ortaya çıkmış oldu.

Tasarım detayları olarak bu haberimizde konsept çalışmasını da paylaştığımız telefonun çizgileri ile Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine oldukça benzeyen bir telefon olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Yukarıda gördüğünüz gibi üretilecek olan bir kılıf adına paylaşılan görselde ilk bakışta Galaxy S6 olduğunu zannedebilirsiniz. Fakat bu daha uzun ve daha heybetli olmasından da farkedebileceğiniz üzere S6'ya değil Note 5'e ait. Yani Note 5 tasarımsal olarak büyük ekranlı Galaxy S6 olarak düşünülebilir. Benim görüşüm olarak gayet şık bulduğum Galaxy S6'nın Note 5'e aynen uygulanması da gayet mantıklı olacaktır.Bir de bu tarz kılıf tasarımları da sızdırıldı. Alt tarafını görebildiğimiz telefonda ise sol altta S-Pen bölümünün yer aldığını ve bu alt tasarımın da Galaxy S6 ile neredeyse bire bir olduğunu görmekteyiz. Yani tahminlerimiz büyük ekranlı S6 ile karşı karşıya olacağımızı göstürüyor.

5.9 inç 2K ya da 4K AMOLED ekran ile gelmesi beklenen Note 5, Exynos 7422 adındaki yeni Samsung işlemcisi ile Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'deki Exynos 7420'den bir tık daha iyi özelliğe sahip olmuş olacak. USB-C söylentileri de bulunuyor ancak yukarıdaki görsek USB-C içermemesi sebebiyle olmama ihtimali şimdilik daha ağır basıyor diyebiliriz.Bakalım Note 5'in detayları netleştikçe ne gibi bir telefon ile karşı karşıya olacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0