• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Gizemli Galaxy Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Samsung'un Gizemli Galaxy Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

0
0
0
0
0
Samsung'un 2 Haziran tarihinde gerçekleşecek Galaxy etkinliğinin duyuru yapıldı. Basın davetiyesi tanıtılacak ürünlere dair hangi ipuçlarını sunuyor?
Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2 Haziran tarihinde özel bir etkinlik düzenliyor. New York’ta gerçekleşecek etkinliğin davetiyeleri de çoktan basına ve ilgili kişilere dağıtıldı. Organizasyonu kendi sosyal medya hesaplarından da duyuran Samsung, paylaştığı görseller ile herhangi bir ipucu sağlamadı.

 Galaxy Note 6 mi Geliyor?

Galaxy ile ilerle, harekete geç, keşfet, yarat” sloganının yer aldığı tanıtım davetiyesinde etkinliğin Galaxy cihazlara odaklanılacağı ortaya çıkıyor. Buna rağmen, herhangi bir görsel öğe ya da satır aralarına gizli bir ipucu bulunmuyor. Analistler yeni bir Galaxy akıllı telefonun ya da merakla beklenen Galaxy Note 6’nın bu etkinlikte yer almayacağını ve Ağustos ayında tanıtılacağını düşünüyor.

 Hangi Ürünler Etkinlikte Yer Alabilir?

Yarın gerçekleşecek etkinliğin konusu ise giyilebilir teknoloji odaklı olabilir. Slogan ile birlikte düşünüldüğünde bu alanda ürününlerin etkinlikte yar alacağını düşünebiliriz. Etkinlikte ortaya çıkacağı tahmin edilen cihazlar arasında Gear Fit 2 ve Icon X kablosuz kulaklıklar yer alıyor. Yarın ki etkinlikte tanıtılan cihazları sıcağı sıcağına sizlere aktarıyor olacağız. Bakalım Samsung bizleri şaşırtmayı başarabilecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0