• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 6’nın (ya da 7) Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 6’nın (ya da 7) Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy Note 6’nın (ya da 7) Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu
Evan Blass, Samsung’un yeni Galaxy Note modelini ne zaman duyuracağını açıkladı.
Samsung’un yeni Galaxy Note’uyla ilgili en merak ettiğiniz şey ne bilmiyorum ama beni en merak ettiren şey adının ne olacağı. Yakın bir zaman önce Galaxy Note 6 adıyla geleceğini düşündüğümüz yeni modelin Note 7 ismiyle gelme ihtimalinin de bulunduğuna dair detayları paylaşmıştık. Bunun dışında cihazın elbette ne zaman tanıtılacağı da merak edilmiyor değil. Evan Blass (@evleaks), Samsung’un yeni Galaxy Note modelini Ağustos’un ilk günlerinde tanıtacağını duyurdu. Bu da demek oluyor ki yeni Galaxy Note, geçtiğimiz yıl 13 Ağustos tarihinde duyurulan Note 5’ten daha erken bir tarihte karşımıza çıkacak. (farklı bir kaynağa göre de bu tarih 2 Ağustos)
 


Yine Blass’ın attığı tweet’lerden bir tanesinde yeni Galaxy Note, tek bir model olarak tanıtılacak. Yani kıvrımlı ekrana sahip başka bir model daha olmayacak. 

Son bir sızıntı haber de yeni Note modelinde çift arka kameranın olabileceğiyle ilgili. Samsung'un Electro-Mechanics departmanı tarafından üretilen çift lenslerin yine Samsung’un ürettiği kamera sensörleriyle birlikte kullanılacağı düşünülüyor. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0