• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 7'nin Gelişmiş "Always On" Ekranı Görüntülendi!

Samsung Galaxy Note 7'nin Gelişmiş "Always On" Ekranı Görüntülendi!

0
0
0
0
0
Samsung'un 2 Ağustos'ta lansmanını yapacağı Galaxy Note 7 cihazına ait Always On ekranı da görüntülendi. 
Artık geri sayıma geçtiğimiz Samsung'un yeni büyük ekranlı telefonu Galaxy Note 7'ye ait neredeyse herşeyi biliyoruz. Tasarımına dair şimdiye kadar defalarca görsel ortaya çıkmasıyla şekli şemalini de artık ezberlediğimiz cihazın şimdi sıra gelişmiş Always On özelliği de görüntülendi.

Firmanın Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinde ortaya çıkardığı ve batarya tasarrufu noktasında büyük kazanımlara yol açan Always On ekranı ile telefonunuzu saat kontrolü için açıp kapatmanıza gerek kalmaması, bildirimleri de görebilmeniz gibi hoş detaylara sahipti.Şimdi ise yukarıda görebileceğiniz gibi Note 7'deki Always On ekranını görebildiğimiz görselden anlayabileceğiniz gibi bildirim tarafında geliştirmeler bulunuyor. Wifi, sim durumu vb değişiklikleri de görebileceğiniz için artık ekranı çok daha az aktif edeceğiniz için daha iyi bir tasarruf sağlayacak gibi görünüyor.

Açıkcası genel olarak Galaxy Note 7 fazlasıyla beğenilecek gibi duruyor, ama tabiki lansman sonrasında bunu çok daha iyi anlayacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0