• Anasayfa
  • Mobil
  • İkinci Bir Galaxy Note 7 Samsung'un Sitesinde Gözüktü!

Galaxy Note 7'nin Edge Olmayan Versiyonu da Samsung'un Sitesinde Gözüktü!

0
0
0
0
0
Samsung'un merakla beklenen yeni Note cihazının Edge ekrana sahip olacağı konuşulurken edge olmayan versiyonuna ait bilgi sitede ortaya çıktı.
Samsung'un Ağustos ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy Note 7 için geri sayım başladı. Şimdiye kadar çeşitli görsellerin ve bilgilerin dolaştığı Note 7'nin artık kesin olarak bilinen detayı ise edge, yani kavisli ekran ile geleceğiydi. Fakat görünüşe göre sadece kavisli ekrana sahip bir Note ile karşılaşmayacağız.

Samsung'un sitesinde ortaya çıkan SM-N930F model koduna göre firma sadece Galaxy Note 7 Edge değil, aynı zamanda klasik düz ekranlı bir Galaxy Note 7 de tanıtacak. Yani geçen seneki Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus gibi iki tane ürün gelecek, fakat bunların ikisi de Note 7 model adını taşıyacak.Sonuç olarak Galaxy Note 7'yi bekleyen kullanıcılar dilediklerini şekilde isterlerse klasik düz ekrana ve SPen'e sahip olacak bir Galaxy Note 7 (SM-N930F) ya da kavisli ekran ile SPen'e sahip olabilecekleri Galaxy Note 7 Edge (SM-N935G) cihazlarından birini tercih edebilecekler.

Teknik özellik bazında 5.7 ya da 5.8 inçlik 2K Super AMOLED ekran, Exynos 8890 çipseti, 4GB ya da 6GB RAM gibi detaylara sahip olacak olan Note 7'nin ciddi oranda geliştirmeler de getirmesi bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0