Samsung Galaxy On5 (2016) Sızdırıldı

3
0
0
0
0
Samsung'un geçtiğimiz yıl piyasa sürdüğü Galaxy On serisi bu yıl yenileniyor. Samsung Galaxy On5 (2016)'nın teknik özellikleri ortaya çıktı.
Galaxy Note 7 cihazından gelen haberlerle uzun süredir gündemimizde olan Samsung elbette sadece üst segment telefonları üzerine çalışmıyor. Samsung giriş ve orta seviyede çalışmalarına da hızla devam ediyor. Samsung'un geçtiğimiz yıl giriş seviyesinde tüketicilerle buluşturduğu Galaxy On serisi bu yıl yenileniyor.

Daha önce Galaxy A ve Galaxy J serilerinde sürekli yeni model kodu vermek yerine yıllık olarak telefonları yenileyen Samsung artık On serisinde de aynı stratejiyi izleyecek ve Galaxy On cihazlarını 2016 yılında tıpkı diğer serilerde olduğu gibi yenileyecek. İlk olarak ortaya çıkan bilgilerde Samsung Galaxy On5'in yenilendiği görülüyor. Samsung Galaxy On5 (2016) Geekbench verilerinde göründü ve cihazın bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.


 

 Samsung Galaxy On5 (2016) Özellikleri

Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy On5 (2016) modeli gücünü 1.4GHz hızında çalışan dört çekirdekli giriş seviyede bir işlemciden alıyor. Cihazda 2GB RAM bulunuyor ve cihaz Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemiyle çalışıyor. Şimdilik diğer teknik detayları bulunmayan Galaxy On5 (2016) ile ilgili farklı bilgilerin bulunmamasıyla ilgili iddialar cihazın tasarımının ve diğer detaylarının bir önceki modelle birebir aynı olacağı yönünde. Ancak cihazın tasarımına ilişkin henüz bir bilgi paylaşılmadı.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0