• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S4 Black Edition Da Lollipop Güncellemesine Kavuştu

Samsung Galaxy S4 Black Edition Da Lollipop Güncellemesine Kavuştu

0
0
0
0
0
Samsung'un Şubat ayında Lollipop dağıtımına başladığı Galaxy S4 modelinin Black Edition versiyonuna da Android Lollipop güncellemesi başlandı.
Ülkemizde de birçok kullanıcısı bulunan ve root ve rom kurulumu yapmayan büyük çoğunluk tarafından hala beklenilen Galaxy S4 modeline gelecek Android Lollipop güncellemesi İngiltere'deki Black Edition versiyonuna da dağıtılmaya başlandı

İlk olarak Rusya'da dağıtımına başlanan Android Lollipop güncellemesinin bu haberimiz ile sizlere duyurmuş ve birçok kullanıcı da heyecanlanmıştı.

Fakat Samsung tam olarak daha güncellemeyi küresel olarak dağıtamadığı için Türkiye kullanıcıları gibi birçok kullanıcılar hala bu güncellemeyi beklemekte.Şimdiye kadar Rusya, Hindistan, Amerika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Slovakya, Norveç ve Amerika'da yapılan güncellemelere şimdi de İngiltere'deki GT-I9505 kod adını kullansa da LTE/4G barındıran özel bir versiyon olan Galaxy S4 Black Edition'a da güncelleme başladı.

Kod adının ülkemizdeki modeller ile aynı olması sebebiyle kısa süre içerisinde gelmesini temenni ettiğimiz bu güncellemenin en geç Mayıs ayında tüm dünyadaki S4 kullanıcılarına ulaşmış olması bekleniliyor. (İnşallah Samsungcuğum)Ayrıca root işlemlerini yapmayan kullanıcılar şimdilik bu haberimizdeki Galaxy S4'teki Türkçe Lollipop detaylarına bakarak eninde sonunda gelecek güncellemenin nasıl bir değişiklik yaratacağına göz atabilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0