• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S4'e Android Lollipop Güncellemesi Rusya'da Başladı

Samsung Galaxy S4'e Android Lollipop Güncellemesi Rusya'da Başladı

2
0
0
0
0
Ve en çok beklenen cihazlar arasından olan Samsung Galaxy S4 için de Android 5.0 Lollipop güncellemesi Rusya'da dağıtıma başladı.
Samsung'un en çok kullanılan cihazlarından biri olan Galaxy S4 için en çok merak edilen konu Android Lollipop günlcellemesinin ne zaman başlayacağı sorusuydu.

Kendi döneminin farklı markalarına çoktan başlayan güncellemelerden dolayı tepki de alan Samsung firması sonunda beklenen güncellemeyi başlatmış oldu. Yaklaşık 1049MB büyüklüğünde olan güncelleme için şimdiden yer açmanız doğru olacaktır.
Android 5.0.1 versiyonu olarak dağıtıma başlanan güncelleme ülkemizde de kullanılan Exynos kullanan versiyonu olan GT-I9500 için yayınlandığını da belirtmiş olalım. Ayrıca şu anda Kies'te bulunmayan güncelleme OTA yoluyla dağıtıma başladı. Güncellemenin kısa süre içerisinde Türkiye kullanıcıları için de geleceğini belirtmiş olarak arada sırada güncelleme kontrolü yapmanızı tavsiye ediyorum.

Eğer Samsung Galaxy S4'ün Androild Lollipop güncellemesi ile nasıl görüneceğini merak ediyorsanız bu haberimize bakabilirsiniz.

Ayrıca Android 4.4 KitKat'a sahip S4 ile Lollipop'lu Galaxy S4'ü karşılaştırıldığı haberimize de buradan bakarak ne gibi değişiklikler göreceğiniz hakkında bir ön bilgiye sahip olabilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0