• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S4'te Türkçe Lollipop Böyle Görünüyor

Samsung Galaxy S4'te Türkçe Lollipop Böyle Görünüyor

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy S4'e gelen güncellemeyi Rusya romundan yükleyen takipçimiz Onur Özyurt Türkçe arayüz resimlerini bizlerle paylaşarak sizlere ulaştırmamızı sağladı.
Samsung'un Galaxy S4 telefonu için Rusya'da başlattığı Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle ilgili haberi sizlerle buradan paylaşmıştık. Onur Öztürk adlı takipçimiz de Rusya romunu cihazına kurarak Türkçe arayüz görsellerini ve yaşadığı deneyimleri bizlerle paylaştı. Bu paylaşımı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Kendisine göre arayüzün daha akıcı olduğunu söyleyen takipçimiz bazı hız düşümlerini gözlemlemiş. Oyundan çıkmak için ana ekran tuşununa bastığında takılmalar yaşadığını ileten Onur, şarjının daha çabuk tükendiğini ve ısınma sorunu yarattığını belirtti. Hatta ısınma sorunun sadece oyunlarda değil müzik dinlerken veya Facebook uygulaması üzerinde gezinirken bile ortaya çıktığını fark eden kullanıcı, telefonunu %100 şarj ettikten sonra müzik dinlerken bize attığı maili yazdığı sırada geçen 10 dakikada %92'ye düştüğünü gözlemlemiş.Kısacası performans olarak bir artış olsa da bu artışlar doğru orantılı olarak daha fazla şarj tüketimi ve ısınma sorunu olan güncelleme artısı olduğu kadar eksiler de barındırıyor.Eğer Onur gibi başka takipçilerimizden Rusya romunu kullananlar varsa yorum kısmına deneyimlerini yazarak paylaşabilirler.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0