Samsung Galaxy S5 Active Geliyor

1
0
0
0
0
Samsung Galaxy S5 Active Geliyor
​Samsung, önceki senelerde yaptığı gibi bu yine amiral gemilerinin farklı versiyonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Yazın başında Galaxy S5 Mini’nin satışını duyuran Samsung, şimdi de S5’in daha dayanıklı versiyonu olan Galaxu S5 Active’i tanıtmaya hazırlanıyor.
Samsung, önceki senelerde yaptığı gibi bu yine amiral gemilerinin farklı versiyonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Yazın başında Galaxy S5 Mini’nin satışını duyuran Samsung, şimdi de S5’in daha dayanıklı versiyonu olan Galaxy S5 Active’i tanıtmaya hazırlanıyor.
 
Samsung’tan resmi olmamakla birlikte gelen haberlere göre, kış aylarında satışa çıkacak olan Galaxy S5 Active, suya ve kara dayanıklı olacak. Suya dayanıklılığının yanı sıra düşmelere, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklı olacak. US Mil-STD-810G sertifikası ile gelecek olan cihaz, termal şoklara dahi dayanıklı olacak.
 
Galaxy S5’te bulunan kalp atış sensörü, Güç Kurtarma Modu gibi özellikleri de bünyesinde barındıracak olan S5 Active, ilk önce Kanada’da 700 dolarla satışa sunulacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0