• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 Duo'nun Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galaxy S6 Duo'nun Görüntüleri Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Samsung’un 2 ay önce yapılan MWC 2015 etkinliğinde tanıttığı yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in farklı bir modelinin çıkacağı söyleniyordu. Galaxy S6 Duo adındaki bu telefon, Galaxy S6 ile aynı özelliklere sahip, tek farkı ise çift SIM kartına sahip olması. 
Samsung’un 2 ay önce yapılan MWC 2015 etkinliğinde tanıttığı yeni akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in farklı bir modelinin çıkacağı söyleniyordu. Galaxy S6 Duo adındaki bu telefon, Galaxy S6 ile aynı özelliklere sahip, tek farkı ise çift SIM kartına sahip olması. Rusya’da ortaya çıkan telefonun fiyatı da belli oldu.

Söylediğimiz gibi Galaxy S6’nın donanımsal özelliklerini barındıran cihazı tekrar hatırlayacak olursak 5.1 inç QHD ekranla birlikte gelecek. 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemcisi olacak olan cihazda 3 GB RAM ve  f./1.9 geniş açılı 16 megapiksel arka kamera bulunacak.

Galaxy S6 Duo’nun 901 dolar etiket fiyatıyla çıkması bekleniyor. Samsung’un Türkiye pazarına ne kadar önem verdiğini biliyoruz. O yüzden net bir açıklama olmasa da Galaxy S6 Duo'nun ülkemize gelebileceğini düşünüyoruz.

Samsung Galaxy S6 ile ilgili tüm bilgilere erişmek için de şuradaki linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0