• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Modellerine Android 5.1.1 Güncellemesi Başladı

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Modellerine Android 5.1.1 Güncellemesi Başladı

1
0
0
0
0
Android'in Lollipop sürümüne gelen son güncelleme 5.1.1 versiyonu Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine de ulaştı.
Google'ın mobil platformu Android'e gelen son ana sürüm olan Lollipop, birçok yenilik ve bazı eksiklikler ile gelmişti. 5.1 güncellemesi ile birçok sorunu örtbas eden Google, çıkan ufak tefek hataları da düzenlemek için 5.1.1 versiyon güncellemesini dağıtmaya başlamıştı.

Firmalara da yavaş yavaş dağıtımına başlanan bu güncelleme Samsung tarafından Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine de dağıtılmaya başlandı.

İlk olarak Amerikan T-Mobile operatöründen alınan versiyonlara verilen bu güncelleme zaman içinde diğer tüm S6 ve S6 Edge modellerine ulaştırılacak.OTA, yani telefon üzerinden yapılabilen güncelleme 1.4 GB gibi büyük bir boyuta sahip. Yani güncellemeyi evinizde ya da bir Wi-Fi ağına bağlı olarak yapmanız önemli olacaktır. 11 Temmuz yapı tarihi barındıran bu yeni güncellemeye Samsung Kies üzerinden de yükleme şansınız bulunuyor.

Samsung'un kendi yazılımı konusunda ne gibi yenilikler ve hata düzeltmeleri içerdiği şimdilik bilinmeyen güncellemenin ülkemize 1-1.5 ay içinde ulaşağını düşünüyorum.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0