• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Çekilen Bükülme Videolarına Kızdı, Kendi Videosunu Yayınladı

Samsung Çekilen Bükülme Videolarına Kızdı, Kendi Videosunu Yayınladı

0
0
0
0
0
​Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 Edge ile birlikte HTC One M9 ve iPhone 6 Plus modelleri, dayanıklılık testine sokulmuştu. SquareTrade’in yaptığı dayanıklılık testinin aldatıcı olduğunu iddia eden Samsung, akıllı telefonlarına kendilerinin yaptığı bir bükülme testini yayınladı.
Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 Edge ile birlikte HTC One M9 ve iPhone 6 Plus modelleri, dayanıklılık testine sokulmuştu. SquareTrade’in yaptığı dayanıklılık testinin aldatıcı olduğunu iddia eden Samsung, akıllı telefonlarına kendilerinin yaptığı bir bükülme testini yayınladı.

Samsung, SquareTrade’in uyguladığı testte yanıltıcı tarafların olduğunu belirtti. Bir insanın normal şartlarda telefona 30 kg kuvvet uygulayabileceğini söyleyen Samsung, SquareTrade’in hem 50 kg’lik bir kuvvet uyguladığını hem de cihazın sadece ekran kısmından basınç uygulandığını söyledi. Bu iki yanıltıcı durumu ortadan kaldırarak müşterilerinin güveninin sarsılmamasını isteyen Samsung, kendi bükülme testini yayınladı.

Samsung, bu duruma o kadar çok sinirlenmiş ki yayınladığı videonun başında oldukça sert ifadeler kullanmış: “Bu video, kimsenin sadistçe olan duygularını tatmin etmek için değil, Samsung’un ürettiği telefonların en zor şartlarda bile ne kadar dayanıklı olduğunu göstermek için çekilmiştir.Samsung’un hem ön hem de arka tarafından basınç uyguladığı Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, testten başarıyla çıktı. Her iki akıllı telefon biraz esnemiş olsalar da herhangi bir kırılma yaşanmadı.

Aşağıda Samsung’un uyguladığı bükülme testini göreceksiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0