• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 Edge'e Ait Görseller Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S6 Edge'e Ait Görseller Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
2 gün sonra tanıtılacak olan Samsung'un merakla beklenen iki telefonu Galaxy S6 ve iki yana kavisli ekranıyla dikkat çekecek olan S6 Edge için geri sayım başladı. Ancak son günlerde ortaya çıkan S6 sızıntılarının yanına bu sefer de S6 Edge eklenmiş oldu.
2 gün sonra, yani 1 Mart tarihinde tanıtılacak olan Galaxy S6 ve S6 Edge için geri sayım başladı. Daha önce bu haberimizde iddia edilen S6 görüntüleriyle nasıl olcağını gördüğümüz Galaxy S6 için çok büyük ihtimalle nihai görüntüsü bu olacak.

Fakat bugün ortaya çıkan ve reklam görsellerinden biri olduğu iddia edilen aşağıdaki görüntü ile biraz daha net bir biçimde her iki cihaz da karşımıza çıkıyor. Fakat aşağıdaki görselde ön plana çıkan 1 Mart'ta tanıtılacak bir diğer cihaz olan S6 Edge olmuş.İki yana kavisli yapısıyla dikkat çekecek olan ve teknik özellikler açısından bir fark olması beklenmeyen S6 Edge için ortaya çıkan görüntüler sadece bu görsel ile sınırlı değil. Render adı verilen görsellerin de CNet tarafından paylaşılmasıyla daha net olarak görebildiğimiz S6 Edge cihazı açıkcası Note Edge'e göre daha hoş bir görüntü sağladoğını söylemek istiyorum.Her iki yana kavisli olarak daha kullanışlı hale getirilmeye çalışılmış olan S6 Edge'in kıvrımlı tarafları Note Edge modelindeki gibi panel görevi görmesi bekleniyor. Ancak tek tarafın panel kullanımına yeterli gibi görünmesi diğer taraf için ne gibi bir kullanım alanı yaratacağı henüz bilinmiyor. Bu kavisli taraflar için Samsung cephesinden ne gibi detaylara yer verileceğini lansman sonrası hep beraber göreceğiz.Arka tarafının ise S6'yla aynı olması beklenen S6 Edge modelinin kamera çıkıntısının biraz fazla olması göze çarpıyor. Ancak bu kullanım açısından ne kadar bir sorun yaratsa da kamera performansı noktasında daha iyi bir sunum olacağını düşündürmekte.


Yukarıda farklı açılardan görüntüsünü gördüğümüz cihazda özellikle ortadaki haline baktığımızda sanki telefon kağıt kadar inceymiş hissi verdiğini söyleyebiliriz. Ekranın yarattığı kavis ile bu açıdan bakıldığında gerçekten inanılmaz ince görünüyor.Yukarıdaki görselde ise özellikle sol tarafta yer alan yandan görünüşüne baktığımızda, S5 modeline göre daha ince bir cihaz ile karşılaşacağımızı anlayabiliyoruz. Fakat kamera çıkıntısı da can sıkacak gibi duruyor.Burada ise daha yakın bir görüntüsüne yer verilmiş. Tasarım olarak ovalleştirildiği anlaşılan telefonun şık olduğunu söyleyebiliriz. Tasarım olarak her ne kadar eski versiyonlarına sadık kalınmış olsa da Galaxy S ailesinin en şık telefonlarıyla tanışacağımızı düşünmekteyimSon olarak üstten ve alttan yakın görüntülerine yer verilen görselde ise kamera çıkıntısının gerçekten biraz fazla kaçtığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yani S6 Edge almayı planlayan kullanıcılar zellikle buna uygun telefon kabını ihmal etmemeliler. Büyük ihtimalle safir cam ile korunacak olan kamerasının yine de sağlam korunması gerekebilir.

Sonuç olarak daha oval ve daha hoş olarak düşündüğüm Samsung Galaxy S6 Edge cihazı çok büyük ihtimalle bu haliyle karşımıza çıkacak. Hem eskiye sadık kalınıp hem de daha farklı bir görüntü ortaya koyan firmanın Galaxy S6 modeli için yüksek satış rakamları bekleniyor. Fakat asıl merak edilen nokta ise S6 Edge modelinin yakalayacağı satış rakamları. Bazı kullanıcılar için çok güzel olsa da farklı bir ekran tasarım ile ortaya çıkacak olan bu model için nasıl bir tepki alacağını hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0