• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 Edge'i Yere Fırlatırsanız Ne Olur?

Samsung Galaxy S6 Edge'i Yere Fırlatırsanız Ne Olur?

3
2
1
1
0
Samsung Galaxy S6 Edge'e drop test tadında bir video.
Kullananların çoğunluğunun yaptığı yorumlara göre hayal kırıklığı yaratmış olan Samsung Galaxy S5'i unutturma ve sektörde yeniden söz sahibi olma adına Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge telefonlarına oldukça güvenmekte.

Her iki telefonun da son derece iddialı özellikleri bulunmakta. Bu özelliklerden biri de şüphesiz Gorilla Glass 4. Her iki telefonda ekran ve telefonun arka kapağı olmak üzere Gorilla Glass 4 barındırmakta.

Şimdi durum bu olduğu zaman akıllara direkt olarak ''telefon düştüğünde Gorilla Glass 4 ne derece koruma sağlayabilir?'' sorusu geliyor. İşte bu sorunun cevabını bulabileceğimiz bir olay var elimizde.YouTube'a yüklenen videoda, bir kadın yeni aldığı Samsung Galaxy S6 Edge'i var gücüyle yere fırlatmakta ( artık Zayn Malik'in One Direction'dan ayrılmasına mı sinirlendi nedir orasını bilmiyoruz).

Muhtemelen bilinçli, Galaxy S6 Edge'i deneme amaçlı çekilmiş bir video. İzledikten sonra da anlayacaksınız, öyle sıradan bir düşürme falan değil bildiğiniz fırlatıyor. Videonun çözünürlüğü biraz sıkıntı olsa da videoda görüldüğü kadarıyla Samsung Galaxy S6 Egde, bu olaydan hiçbir hasar almadan sağ çıkıyor.

Eğer kafanızda yeni Galaxy'lerden birini alma planları varsa, bu video size bir nevi ''drop test'' olayını sunabilir.
 
3
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
1
1
0