• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'tan Bu Sefer de Iron Man Temalı Galaxy S6 Edge Geliyor

Samsung'tan Bu Sefer de Iron Man Temalı Galaxy S6 Edge Geliyor

0
0
0
0
0
Samsung'un daha önce Marvel'le anlaşma yaparak, Marvel'e ait çizgi karakterlerin temasıyla Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in geleceği söylenmişti. O karakterlerin arasına Iron Man da girdi.
Samsung’un Marvel ile ortak girişimleri sonucunda Marvel temalı Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge temalı versiyonlarının olacağından bahsetmiştik. Şimdi Samsung’dan yine bir sürpriz daha geliyor: Iron Man temalı Galaxy S6 Edge.

İnternete düşen görselde Samsung’un son Galaxy ürünlerinden olan Galaxy S6 Edge’in Iron Man versiyonunun ‘yakın bir zamanda’ geleceği söyleniyor.

Şirketin bu temadaki Galaxy S6 Edge’in üretime geçmeden önce ilk olarak piyasa taraması yapıp daha sonra sınırlı sayıda üretime geçeceği söyleniyor. Şimdilik ürünlerin pazara sunulacağı ülkeler belli değil.Fakat şöyle bir tahmin yürütmek gerekirse, sınırlı sayıda ve pazarda satışa sunulacağı için önceliğin Çin, ABD ve Hindistan gibi ülkelere tanınacağını söyleyebiliriz. (buralara gelmesi çok zor, heves edip daha sonra kursağınızda kalmasına izin vermeyin)

Kaynak: SamMobile
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0