• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 Edge Paris'teki Terör Olaylarında Hayat Kurtardı!

Samsung Galaxy S6 Edge Paris'teki Terör Olaylarında Hayat Kurtardı!

0
0
0
0
0
Samsung Galaxy S6 Edge Paris'teki Terör Olaylarında Hayat Kurtardı!
Samsung'un yılın başlarında tanıttığı iki tarafa kıvrımlı ekranıyla dikkat çeken Galaxy S6 Edge modeli dünkü Paris terör saldırılarında hayat kurtardı
Hepinizin haberlerden ya da çeşitli kaynaklardan duyup gördüğünüz üzere dün gece tam da Fransa - Almanya arasına oynanan A Milli maç sırasında Fransa'nın başkenti Paris'in göbeğinde 7 ayrı yerde terör saldırısı gerçekleşti. Yaşanan insandışı saldırılar sonucu özellikle 2 ya da 3 terörist tarafından tam da konser sırasında girilen Bataclan'da göz kırpmadan 100'ün üzerinde sivili öldürmesi ve maça girmek isteyen canlı bombanın Stade de France dışında patlattığı bomba ile bu sayının binlerle ifade edilmesi an meselesiydi.

Sonuç olarak bu yaşanan akıl almaz üzücü olaylarda belki de o ortamda bulunan şanslı kişilerden biri de Sylvester isimli bir Fransızdı. Stadyum ve konser alanı arasında silahlarını ve bombalarını konuşturan teröristlerin saldırısı sırasında bölgede olan bu gence bombanın etkisiyle etrafa saçılan parçalardan biri isabet etmiş. Ancak şans eseri parçanın kendisine geldiğinde cebindeki Samsung Galaxy S6 Edge'in bulunmasıyla yaralanmaktan ve hatta o şiddeti düşünecek olursak ölümden kurtulan Syvester'in telefonu da ciddi hasar almış. (Cana geleceğine mala gelsin)
 

Telefona gelen cisim sayesinde ağır hasardan kurtulan gence başka parçalar da ufak tefek zarar verse de ciddi bir sorunu olmaması sevindirici.

Yeri gelmişken de şahsen Paris'teki olayları Webtekno ailesi adına kınadığımızı ve dünyanın hiçbir yerinde bir insanın bir insanı her ne amaçla olursa olsun öldürdüğünü görmenin üzüntüsünü yaşadığımızı belirtmek isterim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0