• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge+'a Android Marshmallow!

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge+ Modelleri İçin Android Marshmallow Dağıtımı Başladı!

0
0
0
0
0
Samsung'un Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge+ modellerine Android 6.0.1 güncellemesi ülkemizde başladı.
Samsung'un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge lansmanı sonrası bir nesil eskimiş olsa da performans açısından hala en iyiler arasında bulunan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge+ modelleri için ülkemizde Android 6.0.1 Marshmallow dağıtımı başladı.

Uzun süredir merakla beklenen güncelleme geçtiğimiz hafta burada belirttiğimiz gibi Galaxy Note 5 modeline gelmişti. Bugün Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge+ modellerine de dağıtımın başladığını öğrendik.Yukarıda solda Galaxy S6, sağda Galaxy S6 Edge+ modelleri için görebileceğini yeni versiyon için tahminimize göre Galaxy S6 Edge modeli de bu güncellemeyi alacağını düşünüyorum. (Aranızda S6 Edge kullanan varsa kontrol edip yorumlardan haber verirse sevinirim)

Android Marshmallow ile gelen birçok yeniliğin yanı sıra Galaxy S6 Edge+'ta tıpkı Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi daha geniş bir Edge ekranı sunan bu güncelleme TouchWiz'in performans noktasında da oldukça katkı sağlayacak. Eğer güncellemeyi kontol etmek istiyorsanız cihazınız üzerinden A​yarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme bölümünden güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu bilgi için Emrah Öner'e teşekkürler :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0