• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 İçin 1 Resmi Görsel Ve 2 Video Yayınlandı!

Samsung Galaxy S6 İçin 1 Resmi Görsel Ve 2 Video Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Samsung dün ve bugün yayınladığı iki videosuyla Galaxy S6 için yeni görseli inceliği hakkında detaylar veriyor. Aynı zamanda ilk resmi görseli ortaya çıkmış oluyor.
Samsung'un 1 Mart'ta yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak yeni üst seviye telefonu Galaxy S6 merakla beklenmeye devam ediyor. Parça parça yayınladıkları videolar ile yeni telefonu hakkında belli başlı özelliklerinden bahseden firma bu sefer telefonun inceliğine vurgu yapan videosu ve ilk resmi görseli ile nabzı yüksek tutmaya devam ediyor.

Yayınlanan resmi görselin Samsung Galaxy S6'nın yandan görünen bir hali olarak yayınlandı. İnceliğine vurgu yapılan telefonda diğer modellere göre ciddi bir incelmenin söz konusu olduğu anlaşılıyor.Metal çerçeveye sahip olacağı anlaşılan Galaxy S6'da yandan görüntüsü olsa bile gayet şık bir tasarım olduğu anlaşılıyor. Aynı zamanda daha önce ortaya çıkan iPhone 6'ya benzeyen görsellerden farklı, altta ve üstte kıvrımlarla daha zarif görüntü elde edilmiş.

Yaklaşık bir hafta sonra başlayacak olan Unpacked etkinliği ile The Nexy Galaxy sloganıyla ortaya çıkacak olan S6, için dün ve bugün iki adet video da yayınlandı. Yukarıdaki görsel ile beraber yayınlanan videoda inceliği ve zarifliğine vurgu yapılan telefonun dünyadaki güzelliklerden şekil aldığından bahsediliyor.
 


Bu videonun yanı sıra bir video da bugün yayınlayan Samsung, 1 Mart'ta yapılacak etkinliğe bir intro gibi düşünülebilecek bir video olarak yayınladı. Samsung Unpacked 2015 adıyla kendi YouTube sayfalarında paylaşan firma, telefonun genel özelliklerinden, yani metal, güzel ve güçlü olmasından bahsetmiş.
 

Samsung, gün geçtikçe artacağı anlaşılan bu video ve görsellerle Samsung severler ve Galaxy S6'yı merak edenlerin heyecanlarını ve meraklarını taze tutacak gibi görünüyor.

Ayrıca bir hatırlatma da yapmak gerekirse Samsung Galaxy S6 donanım olarak iddialara göre 5.1 inç ve 2560×1440 piksel Quad HD ekran, Samsung Exynos 7420 64-bit 8 çekirdekli işlemci (Qualcomm Snapdragon 810 versiyonu da olabilir), 3GB RAM, 32GB/64GB/128GB depolama kapasitesi, 16MP ya da 20MP arka kamera ve 5MP ön kamera, Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi özelliklerine sahip olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0