• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 Mini'nin Gizli Çekilmiş Görüntüleri Yayımlandı

Samsung Galaxy S6 Mini'nin Gizli Çekilmiş Görüntüleri Yayımlandı

1
0
0
0
0
PhoneArena, bir kullanıcısının gönderdiği ve Galaxy S6 Mini’ye ait olduğu iddia edilen görselleri paylaştı.
Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge modellerini satışa sunduktan sonra cihazların ‘Active’ ve ‘mini’ modelleriyle ilgili bir bilgi paylaşmamıştı. Biraz zaman geçtikten sonra Active teyit edilerek var olduğu gerçeklik kazanmıştı fakat şirketten Mini’ye ait herhangi bir açıklamaya ve bu zamana kadar S6 Mini’ye ait bir sızıntı habere ulaşmamıştık.

Büyük bir takipçi kitlesine sahip olan PhoneArena, bir kullanıcısının gönderdiği ve Galaxy S6 Mini’ye ait olduğunu iddia ettiği bazı görseller paylaştı. Paylaşılan görseller biraz karanlık bir ortamda çekildiği için çok net bilgilere ulaşamıyoruz fakat gördüğümüz kadarıyla tasarım olarak abilerine benzediğini söyleyebiliriz.

Cihazın sistem özellikleriyle ilgili söylentilerden bahsedecek olursak S6 Mini’nin Qualcomm Snapdragon 808 SoC işlemciye, 2 GB RAM’e, 4.6 ya da 4.7 inç büyüklüğünde, 720p çözünürlüğünde ekrana ve 15 MP çözünürlüğünde arka kamerayla geleceği belirtiliyor. Eğer tarihle ilgili bir sürprizle karşılaşmazsak (13 Ağustos) Galaxy S6 Mini’nin, Galaxy S6 edge + ve Note 5 ile birlikte tanıtılabileceği söyleniyor. Fiyatıyla ilgili bir bilgi şimdilik bulunmuyor.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0