Samsung, Galaxy S6’daki Problemi Kabul Etti

1
0
0
0
0
​Samsung, genelde yaşadığı yazılımsal ve donanımsal sorunları çok fazla dillendirmeyi sevmez. Bir nevi üzerini kapatmaya çalışır. Fakat bu sefer yapmış oldukları hatayı ilginç bir şekilde kabul ettiler.
Samsung, genelde yaşadığı yazılımsal ve donanımsal sorunları çok fazla dillendirmeyi sevmez. Bir nevi üzerini kapatmaya çalışır. Fakat bu sefer yapmış oldukları hatayı ilginç bir şekilde kabul ettiler. (ama kabul edilmeyecek gibi de değil hani)

Sorun, bazı Galaxy S6’larda LED ışıkların kapanmaması. İşin daha da ilginç tarafı, cihaz kapansa bile LED hala açık kalıyor.

LED’in açık kalmasının kullanıcılar için ne gibi kötü sonuçları olabilir? Mesela LED’in ömrü kısalır, bu da zaten insanın sinir olması için çok yeterli bir neden. Bunun dışında ufak da olsa bataryanın hiçbir işlem yapılmıyorken azalıyor olması. Bir de yeni bir ürün almışsınız ve üretim hatasıyla karşılaşıyorsunuz, bu da işin psikolojik olarak insanın sinir olmasını sağlayan bir başka etken.Samsung, bu sorunu ortadan kaldırmak için gerekli çalışmaları başlattığını açıkladı. Fakat sorunun yazılım ya da donanım kaynaklı olup olmadığını henüz bilmiyoruz. Olay donanımla alakalı bir problem ise Samsung’un LED’leri sıkıntılı olan ürünleri geri almaktan başka çaresi kalmayacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0