• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Bu Akşam Ön Siparişe Açılıyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Bu Akşam Ön Siparişe Açılıyor

1
0
0
0
0
Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Bu Akşam Ön Siparişe Açılıyor
Galaxy S6 ve S6 Edge tabi ki ilk başta Amerika’ya geliyor ama artık tam olarak hangi tarihte çıktığını net bir şekilde biliyoruz. Ön sipariş için verilen tarih 27 Mart, kullanıcıya dağıtım için ise 10 Nisan’ı bekliyoruz.
Galaxy S6 ve S6 Edge tabi ki ilk başta Amerika’ya geliyor ama artık tam olarak hangi tarihte çıktığını net bir şekilde biliyoruz. Ön sipariş için verilen tarih 27 Mart, kullanıcıya dağıtım için ise 10 Nisan’ı bekliyoruz. Tabi bu tarihler Amerika için geçerli. Diğer ülkelere ve Türkiye’ye ne zaman geleceği kesin değil. S6 ve S6 Edge için geçerli olan 3 renk seçeneği mevcut. Siyah, beyaz ve altın rengi. Parlak mavi ve yeşil seçenekleri de uluslararası satışta aktif olacak renkler arasında. Depolama alanı olarakta 32, 64 ve 128 GB’lık seçenekler mevcut.

10 Nisan’dan önce sadece ön sipariş verilebileceğini hatırlatmak gerekli ve bu ön siparişi sadece Amerika’da ki bazı mağzalardan yapabiliyorsunuz. Bu mağazaların listesi Samsung’un Amerika sitesinde bulunuyor. Türkiye'ye ne zaman geleceğini bilmediğimiz telefona Amerika'da çok fazla talep olması bekleniyor. Bu akşam yapılacak ön siparişlerden sonra, birkaç gün içinde sipariş için bekleme süresinin artacağı düşünülüyor.

1 hafta önce de bu iki telefonun Türkiye'deki satış fiyatları belli olmuştu.Kaynak : AnroidCentral
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0