• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge İçin Yeni Telefon Kılıfları da Tanıtıldı

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge İçin Yeni Telefon Kılıfları da Tanıtıldı

0
0
0
0
0
Dün Mobile World Congress (Mobil Dünya Kongresi)'de büyük bir şov ile tanıtılan ve canlı blog ile sizlerle paylaştığımız Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için, yine dünkü şovda tanıtımları yapılan S6'lar telefon kılıflarının bazılarının fotoğraflarını sizler için derledik.
Bildiğiniz üzere dün Mobile World Congress(Mobil Dünya Kongresi)'de tanıtılan Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge hakkında yaptığımız canlı blok ve sonrası haberlerde de size S6'ların Gorilla Glass 4 barındırdığından bahsetmiştik.

Gorilla Glass'ı çoğunuz biliyorsunuzdur. Bilmeyenleriniz için kısaca değinecek olursak; Gorilla Glass hem çizilme, çatlama, kırılma gibi sorunları minimuma indiren hem de görüntü kalitesini mükemmel derecede kullanıcıya sunan ekran camı. 

Dediğimiz gibi Gorilla Glass 4 öyle kolay kolay çizilip kırılan bir cam değil ancak onun bile bir sınırı bulunmakta.

İşte Gorilla Glass'ın artık telefon ekranını koruyamadığı zor durumlarda devreye giren şey telefon kılıfları.

Dün yapılan tanıtım ardından Samsung, yeni S6 ve S6 Edge için tasarladıkları telefon kılıflarından bazılarını da görücüye sundu. Hem arka kapağı kaplayıp koruyacak, hem de tüm telefon için koruma sağlayacak farklı modelde kılıflar bulunmakta. Yaptığımız canlı blogda size bu kılıflardan bazılarını göstermiştik.

Şimdi ise bu telefon kılıflarına detaylı bakma zamanı. İşte Samsung'un yeni telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için tasarlanmış yeni telefon kılıfları; 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0