Samsung Galaxy S7 Active Modeli de Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung'un sağlamlık açısından efsane serisi Active için Galaxy S7 versiyonunu hazırlıyor.
Bildiğiniz gibi Galaxy S7 modeline IP68 sertifikasına yer veren Samsung, 1.5 metrede 30 dakika boyunca suya dayanabilme kapasitesine sahip bir modeli bizlere tanıtmıştı. Teknik özellikleri bakımından oldukça iyi olan bu cihaz, şimdi de firmanın dayanıklılığıyla meşhur Active serisine dahil olacak.

Üst seviyeler de genellikle S serisine getirilen Active varyasyonlarının yanı sıra orta seviyede de X-Cover modellerine sahip olan Samsung, Galaxy S7 Active modeli hazırlıklarına çoktan başlamış.



Özellikle ekstreme sporlar ve ağır iş şartlarında çalışanlara özel bir seri olan Active'in SM-G891A kod adıyla geleceği belli oldu. Samsung Galaxy S7 Active adını alacak cihaz büyük ihtimalle Galaxy S7'deki tüm detaylara sahip olacakken batarya noktasında daha büyük bir mAh değeri ile karşımıza çıkacak.

Galaxy S6'da 2550mAh bataryaya yer veren firma, Galaxy S6 Active modelinde 3.500mAh bataryaya yer vermişti. Buradan hareketle Galaxy S7 Active'de 4.000mAh değerlerine yakın bir batarya bekleniyor olsa da tahminlere göre tekrar 3.500mAh değerinde bir batarya olabileceği söyleniyor. Ancak bir diğer söylenti de cihazın Galaxy S7 Active değil, Galaxy S6 Active 2016 modeli olarak da sunulabileceğini dile getiriyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0