• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Karşınızda Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge!

​Karşınızda Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge!

1
0
0
0
0
Mobil dünyanın olmazsa olmazı ''sızıntı'' olayına en fazla maruz kalan telefonlardan olan Samsung Galaxy S7'lerin basın görselleri de sızdırıldı.
Geçtiğimiz günlerde Mobil Dünya Kongresi öncesi Samsung bir sunum gerçekleştirmiş ve bu sunumun ardından yeni Galaxy'lere dair kafamızda neredeyse soru işareti kalmamıştı. Aslında telefonun özellikklerine baktığımız bizim de uzun zamandır beklediğimiz özellikler olduğu görülmekteydi. Yani uzun lafın kısası, Samsung Galaxy S7, özellik bağlamında ne bekliyorsak o ile geldi diyebiliriz.

Telefonlara dair elimizde olmayan tek şey elle tutulur görsellerdi. Daha önceden prototip görselleri ve videoları sızdırılmıştı fakat telefonların son hallerini gösteren kesin bir görsel mevcut değildi. Neyse ki mobil sektörde sızıntıları ile meşhur olan Evan Blass'ın dün gece sunduğu basın görselleri ile bu merakımızı da gidermiş oldu.

Sizin de dikkatinizi çekmiştir; yeni Galaxy'ler bir önceki versiyonları ile tasarım bağlamında neredeyse aynı. Sadece en ve incelik bağlamında S6'ya göre biraz daha zarif durdukları söylenebilir. 

Samsung Galaxy S7'nin altından girip üstünden çıktığımız haberimize buradan ulaşarak kafanızda telefona dair bütün soru işaretlerini giderebilirsiniz. Ayrıca şuraya da bir göz atın derim.

Kaynak: TheVentureBeat
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0