• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S7 Edge Plus'un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S7 Edge Plus'un Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Samsung'un 2015'te en çok sevilen iki modeli Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus'ın büyük ekranlı devam modeli olarak Galaxy S7 Edge Plus'ın teknik özellik detayları belli oldu.
Samsung'un 2016'ya CES ile hızlı bir giriş yapacağı belli. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri aynı zamanda farklı giyilebilir akıllı teknolojiler ile karşımıza çıkmasını beklediğimiz firmanın bahar ve yaz aylarına doğru Galaxy Note 6 ile beraber tanıtması beklenilen Galaxy S7 Edge Plus modelinin detayları şimdiden ortaya çıktı.

Direkt olarak cihazdan ekran görüntüsü ile bulunan detaylara bakılırsa yine teknik özellikler, yani donanım bakımından sağlam bir telefon bizleri bekliyor olacak. Tasarım açısından minimal değişikliklerin gelmesini beklediğimiz S7 Edge+'ın teknik özellikleri ise şu şekilde olacak;5.7 inç büyüklüğünde çift tarafı kavisli 2K ekrana sahip olacak cihazın Qualcomm Snapdragon 820 çipseti ve Adreno 530 grafik işlem birimini 4GB RAM ile harmanlayarak geleceği görülüyor. Tabii 2015'te fazlasıyla konuştuğumuz hem Exynos 8890 hem de S820 modeli olacağı konusunda da en azından Snapdragon 820'nin kesin olacağını görmüş olduk.

Bunun yanı sıra sizlere buradan bahsettiğimiz gibi kamera noktasında MP oranını düşürüp kaliteyi oldukça arttırması beklenilen Samsung'un bu ihtimali güçlenmiş oldu. Çünkü yukarıdaki görselde 12MP arka ve 5MP ön kamera görünüyor. Bu noktada daha kötü değil mp düşürülmüş olsa bile çok daha iyi bir kamera olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Başka detayı ise şu anda belli değil, ancak cihazın Galaxy S7 Edge Plus olduğunu gösteren ise Samsung SM G93 ile başlayan model kodu oluyor. Çünkü Galaxy S6 Edge + ise SM G92 ile başlayan model konuda sahip. Aynı zamanda geçen seneki deneyimlere bakacak olursak Samsung'un yeni nesil S7 ailesinde ve Note 6'da da Snapdragon 820 kullanılacağı garantilenmiş oluyor. Neden diyecek olursanız geçen sene aynı Exynos 7420 çipsetine yer veren firma eğer Exynos 8890 versiyonları çıkarmaz ise tüm yeni nesilin Snapdragon 820'ye sahip olacağını ve arka kameranın 12MP olarak belirlendiğini söylebiliriz.

Tabii teknik olarak bakmak yerine bunun pratiğini, yani elimize geçip nedir ne değildir diye görünce anlayacağız. Bakalım neler olacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0