Samsung Galaxy S7 Erken Gelebilir

0
0
0
0
0
Güney Kore'den gelen son haberlere göre Galaxy S7'nin Galaxy Note 5 gibi beklenen daha önce tanıtılabilir.
Samsung’un anavatanı Güney Kore’de ETNews tarafından yayınlanan rapora göre Galaxy S7 19 Ocak’ta tanıtılacak. Genellikle mart ya da nisan döneminde tanıtılan Galaxy S serisi telefonların yıllardır erken tanıtılacağı yönünde haberler aktarıldı, fakat Galaxy Note 5’i bu yıl erken duyuran Samsung'un benzer bir hamleyi bu kez Galaxy S7 için de gerçekleştirmesi muhtemel görünüyor. iPhone 6S ile sıkı bir rekabete girişecek Galaxy S amiral gemisi telefon iddiaya göre iki farklı seçenek şeklinde tanıtılacak. "Premium" ve "Premium altı" şeklinde sınıflandırılan iki farklı Galaxy S7'nin tasarımları yayınlanan rapora göre eylül ayından bu yana hazır. 'Project Lucky' kod adı altında geliştirilen Galaxy S7'nin iki farklı işlemci modeliyle piyasaya sunulması bekleniyor. Bunlardan birinin Qualcomm'un dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemcisi olacak. Tüketicilere sunulacak diğer seçenek ise büyük ihtimalle sekiz çekirdekli Exynos işlemcili model.

Bir süredir Galaxy S7'nin iki farklı ekran boyutuyla gelebileceği de iddia ediliyordu. Yeni haberler Samsung'un 3GB ve 4GB RAM seçeneğiyle Galaxy S6 ve S6 edge benzeri iki model sunacağını işaret ediyor.Premium modelde Exynos işlemci kullanılacak. Telefonların tasarım noktasında ne gibi farklılıklar sunacağı şimdilik bilinmese de, donanım tarafından önemli farklılıkların olacağı muhakkak. Daha üst kategoride konumlandırılan Galaxy S7’de Exynos ailesinden bir işlemci kullanılacak. Diğer Galaxy S7’de ise büyük olasılıkla Qualcomm üretimi bir çip ya da yine Samsung üretimi Exynos 7422 işlemcisini görebiliriz. Şu ana kadar yayınlanan haberlerden kısa bir özet sunacak olursak; Galaxy S7’de USB Type-C girişi, basınca duyarlı ClearForce ekran teknolojisi ve çift arka kameranın yer alacağı iddia ediliyor. 

Söylentiler gerçek olsun veya olmasın, tüm veriler Samsung'un tüm zamanların en iyi akıllı telefonunu yapmayı planladığını gösteriyor. 2016 yılı Samsung için çok hareketli geçecek...

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0