Galaxy S7 İçin Yayımlanan Reklam, Cihaza Gelecek İki Yeni Özelliği Doğruladı

0
0
0
0
0
Galaxy S7 İçin Yayımlanan Reklam, Cihaza Gelecek İki Yeni Özelliği Doğruladı
Samsung’un Endonezya kanadından gelen yeni reklam videosu, Galaxy S7’nin sahip olacağı iki özelliği de doğrulamış oldu.
Samsung’un yeni Galaxy telefonlarında su geçirmez özelliğinin olacağı bas bas bağrılıyordu. Şirketin Endonezya kanadının yayımladığı yeni reklam filmi, Galaxy S7 ve S7 Edge’in suya karşı dayanıklı olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Yayımlanan reklamda, ülkenin bilinen okçularından Dellie Threesyadinda’nın telefonu yağmurlu bir havada antrenman yaparken kullanıldığı görülüyor. 

Bunun dışında telefonun kablosuz şarj özelliğiyle geleceği de görülüyor ama ‘zaten Galaxy S6’larda vardı, bu yeni değil ki?’ diyebilirsiniz. Yeni Galaxy’ler bir öncekilerden farkı ‘kablosuz hızlı şarj’ özelliğiyle gelecek olması. Galaxy S6’lar kablolu olarak hızlı şarj edilebiliyordu fakat kablosuz olarak bu özellik yoktu. Bir tek Galaxy Note 5’le birlikte tanıtılan Galaxy S6 Edge + modelinde vardı.

Kablosuz hızlı şarj ve 3600mAh’lık batarya bir araya geldiğinde, Samsung’un yeni Galaxy serisinde batarya ömrünün üzerine neden bu kadar düştüğünü rahatlıkla anlayabiliyoruz. Bir de suya karşı dayanıklı olmasını sağlayacak IP (muhtemelen 68) sertifikası eklenince ortaya gerçekten şahane bir cihaz çıkacak gibi duruyor. 21 Şubat’ı deliler gibi bekliyoruz, bakalım başka sürprizlerle karşılaşacak mıyız.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0