• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy S7'nin Konsept Fotoğrafları Yayınlandı

Samsung Galaxy S7'nin Konsept Fotoğrafları Yayınlandı

0
0
0
0
0
​Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i duyurduktan sonra gözler bu telefonlardan elde edilecek satış rakamlarına çevrildi. Tabii şirket bu süre içerisinde çalışmaya devam edecek. 
Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i duyurduktan sonra gözler bu telefonlardan elde edilecek satış rakamlarına çevrildi. Tabii şirket bu süre içerisinde çalışmaya devam edecek. Eylül ayında Berlin'de gerçekleştirilecek IFA 2015 etkinliğinde Galaxy Note 5’i duyuracak olan Samsung’un, Note 5’in ekranıyla ilgili müthiş planlarının olduğunu şuradaki haberimizde aktarmıştık. 

Bu sıralar Samsung’un yeni Galaxy telefonları revaçta ve dolayısıyla kullanıcılar bir sonraki Galaxy modellerinin nasıl olacağını merak etmeye başladılar. Tasarımcılar da biraz hayal güçlerini kullanarak, biraz da Samsung’un tasarım konusunda neler yapabileceğiyle ilgili tahminlerde bulunarak Galaxy S7’yle ilgili konsept tasarımlar yapmaya başladılar. 

Tasarımcının yayınladığı konseptlerde Galaxy S7’nin beyaz ve gri desenli metal tasarımı dikkat çekiyor. Ayrıca komple siyah olan bir Galaxy S7 de görülüyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0